Shop all

Compressed Coco Peat Block 5KG

Coco Peat Block 5kg High EC Unsewed

Coco Peat Block 5kg High EC Unsewed

Rs. 200.00 Unit price Rs. 40.00/kg

Coco Peat Block 5kg High EC Sewed

Coco Peat Block 5kg High EC Sewed

Rs. 220.00 Unit price Rs. 44.00/kg

Coco Peat Block 5kg High EC Destoner

Coco Peat Block 5kg High EC Destoner

Rs. 340.00 Unit price Rs. 68.00/kg

Coco Peat Block 5kg Medium EC Sewed & Washed

Coco Peat Block 5kg Medium EC Sewed & Washed

Rs. 360.00 Unit price Rs. 72.00/kg

Coco Peat Block 5kg Low EC Sewed & Double Washed

Coco Peat Block 5kg Low EC Sewed & Double Washed

Rs. 400.00 Unit price Rs. 80.00/kg